O firmie

Poznaj nas i rozpocznij swoją karierę
w KAKADU ZOO

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1999 roku, od początku naszej działalności powstało już ponad 80 sklepów stacjonarnych KAKADU ZOO, zlokalizowanych w popularnych centrach i parkach handlowych oraz sklep internetowy. Przez ten czas staliśmy się liderem branży zoologicznej w Polsce. Nie zwalniamy tempa i każdego roku otwieramy nowe sklepy. Jesteśmy nie tylko przyjaznym miejscem zakupów, ale też każdego dnia staramy się być jak najlepszym miejscem do pracy i rozwoju dla naszych pracowników.

Zwierzaki są dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, żeby wspierać świadome wybory naszych klientów. Współpracujemy również z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami oraz instytucjami, które dbają o dobro bezdomnych i potrzebujących zwierzaków. Zwierzęta towarzyszą nam w codziennej pracy i to nie tylko w naszych sklepach… nasze biuro zamieszkują Rasco i Sheriza, dwa adoptowane przez nas kociaki.

Każdego dnia już ponad 500 pracowników przyczynia się do rozwoju naszej firmy. Nasz zespół to ludzie pełni zaangażowania, pasji, miłości do zwierząt oraz przede wszystkim otwarci na zmiany i chętni do tego, aby się rozwijać. Wspólną pracą osiągamy założone cele.

Dołącz do nas 😉