Nasz zespół

Natalia

Kierownik Regionalny Sprzedaży

W maju 2022 roku zaczęłam pracę w firmie jako doradca klienta w sklepie Kakadu ZOO w Krotoszynie. W tym czasie zaczęłam coraz bardziej interesować się akwarystyką, chociaż moim hobby zdecydowanie było zawsze żywienie zwierząt. 
Po niespełna dwóch miesiącach objęłam stanowisko kierownika sklepu. 
Przez ten czas z ogromnym zapałem podchodziłam do szkolenia doradców i kierowników innych sklepów, obsługi klienta i dzielenia się swoją wiedzą z kolegami z pracy. 
Stanowisko kierownika pozwoliło mi rozwinąć skrzydła z zakresu szkolenia i zarządzania ludźmi. Wiedziałam, że mam swój zespół, który na mnie polega i jestem w pełni za nich odpowiedzialna, nauczyłam się budować solidne relacje ze współpracownikami. W pracy kierownika ale także i jednocześnie doradcy klienta lubiłam to, że każdy dzień wyglądał inaczej, klienci oczekiwali codziennie pomocy z innego zakresu produktów co było bardzo rozwojowe. Kiedy dziękowali nam za swoją specjalistyczną pomoc, czułam, że robimy to naprawdę dobrze, a zadowolenie klienta zawsze było dla mnie bardzo ważne. 
We wrześniu 2023 objęłam stanowisko Kierownika Regionalnego – które da mi kolejne duże możliwości rozwoju i pracy z ludźmi.